Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Żaluzje fasadowe - Profil Z90

Żaluzje fasadowe są połączeniem elegancji oraz nowoczesności. Produkt montowanym na elewacji budynku. Pełnią funkcję izolatora, który w dużej mierze wpływa na temperaturę w pomieszczeniu, dlatego produkt dedykowany jest przede wszystkim do budynków z dużymi przeszkleniami.

 Każdy rodzaj żaluzji fasadowej może zostać wyposażony w prowadnicę lub linkę stalową (w momencie braku miejsca na zamontowanie prowadnic), Obsługa odbywać się może za pomocą napędu elektrycznego lub ręcznego (korba).

 Prosta budowa żaluzji fasadowych PORTOS w połączeniu z lekką konstrukcją idealnie komponuje się z nowoczesnymi projektami architektonicznymi jak również w istniejących już budynkach.

 Oprócz funkcji izolacyjnych żaluzje fasadowe mają również wpływ na estetykę obiektu oraz stanowią doskonały element wizualny. Odpowiednio dobrane w połączeniu z odpowiednim systemem oświetlenia i klimatyzacji zmniejszają koszty i przyczyniają się do poprawy warunków środowiska naturalnego.

Żaluzje fasadowe są innowacyjnym oraz stylowym produktem, który zmienia charakter fasady budynku.

Chronią wnętrze obiektu przed nadmiernym jego nasłonecznieniem, umożliwiając skuteczną barierę pozwalającą utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

 Istnieje możliwość ustawienia kąta nachylenia lameli pozwalając na optymalne zaciemnienie wnętrza pomieszczenia oraz regulacje ilości przenikania ciepła słonecznego do budynku. Dodatkowo żaluzje fasadowe tworzą skuteczną barierę eliminującą nadmierną ilość hałasu z otoczenia.

 Lamele żaluzji fasadowych PORTOS produkowane są w dwóch typach o przekroju poprzecznym przypominającym literę C o szerokości 80mm oraz o przekroju zbliżonym do litery Z o szerokości 90mm.

 Celem zabezpieczenia lameli przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych wierzchnia warstwa lameli została pokryta farbą poliestrową. Szeroka paleta kolorów RAL pozwala dopasować produkt do każdego rodzaju fasady budynku. Funkcjonalność systemu została dodatkowo zwiększona dzięki możliwości zastosowania szerokiej gamy dodatkowych urządzeń w przypadku opcji sterowania za pomocą napędu elektrycznego.

Rolety fasadowe Z90 - Pokaz