Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Roleta montowana jest głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wersja z moskitierą ochrania przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, jak również wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń, a jednocześnie nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

Typ montażu A Roleta montowana jest na elewacji budynku. Napęd (taśma lub linka) montowane są tyłem skrzynki, następnie poprzez otwór w ścianie do wnętrza pomieszczenia. Montaż ten wykonujemy po zamontowaniu okna

Typ montażu A
Roleta montowana jest na elewacji budynku.
Napęd (taśma lub linka) montowane są tyłem skrzynki, następnie poprzez otwór w ścianie do wnętrza pomieszczenia.
Montaż ten wykonujemy po zamontowaniu okna

Typ montażu B Roleta zostaje przykręcona na ramę okienną. Wyjście napędu (linki) odbywa się przez ramę okienną. Należy pamiętać, aby do wnęki okiennej wkładać skrzynkę rolety z nałożonymi prowadnicami

Typ montażu B
Roleta zostaje przykręcona na ramę okienną.
Wyjście napędu (linki) odbywa się przez ramę okienną.
Należy pamiętać, aby do wnęki okiennej wkładać skrzynkę rolety z nałożonymi prowadnicami

Typ montażu C Roleta zostaje zamontowana we wnęcę okiennej odwróconej. Należy pamiętać aby zostawić miejsce pomiędzy roletą a oknem na otwarcie klapy rewizyjnej. Należy również pamiętać, ze pancerz też jest odwrócony (od zewnątrz widzimy jego tył).

Typ montażu C
Roleta zostaje zamontowana we wnęcę okiennej odwróconej.
Należy pamiętać aby zostawić miejsce pomiędzy roletą a oknem na otwarcie klapy rewizyjnej.
Należy również pamiętać, ze pancerz też jest odwrócony (od zewnątrz widzimy jego tył).