Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

TP1000K Jest systemem który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Stosując element poszerzający powiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa systemu możliwa jest ręcznie przy pomocy taśmy jak i elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.

Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od dołu
Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od dołu

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Profile czołowe dodatkowo ryflowane oraz posiadają listwy tynkowe ułatwiające zabudowę.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie umiejscowiona jest od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony. Wewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz posiada listwę tynkową. Celem lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony. Zewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz posiada listwę tynkową. Aby nadać lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Wybór klapy rewizyjnej skutkuje sposobem zabudowy skrzynki. Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K z klapą rewizyjną od czoła może być zabudowana tylko od zewnątrz. Natomiast z klapą od dołu może być zabudowana od zewnątrz i wewnątrz.

Dodatkowo czołowe elementy rolety mogą być ryflowane jak również dodatkowo wyposażone w listwy tynkowe ułatwiające zabudowę skrzynki.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron. W nawiązaniu do cech estetycznych profile czołowe po obu stronach są gładkie.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie umiejscowiona jest od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron.