Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

TP1000K Jest system który mamy możliwość zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 188 mm (z poszerzeniem do 250 mm). Jeśli użyjemy elementu poszerzającego zwiększymy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. System ten umożliwia wykonanie klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa systemu możliwa jest zarówno ręcznie przy pomocy taśmy jak i elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota. Wersja z moskitierą doskonale chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

Roleta TP1000K z moskitierą z otwartą klapą rewizyjną od czoła
Roleta TP1000K z moskitierą z otwartą klapą rewizyjną od czoła

Roleta TP1000K z moskitierą z otwartą klapą rewizyjną od dołu
Roleta TP1000K z moskitierą z otwartą klapą rewizyjną od dołu

Roleta TP1000K stworzona od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Profile czołowe dodatkowo ryflowane oraz dodatkowo wyposażone w listwy tynkowe ułatwiające zabudowę.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony. Wewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz został wyposażony w listwę tynkową. W celu nadania lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Klapa rewizyjna występuje od dołu a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony. Wewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz wyposażony w listwę tynkową.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony. Zewnętrzny profil czołowy jest ryflowany oraz posiada w listwę tynkową. Celem nadania lepszej estetyki profil czołowy zewnętrzny jest gładki.

Wybór klapy rewizyjnej skutkuje sposobem zabudowy skrzynki. Klapa rewizyjna w takiej zabudowie umiejscowiona jest od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K z klapą rewizyjną od czoła może być zabudowana tylko od zewnątrz. Natomiast z klapą od dołu może być zabudowana zarówno od zewnątrz i wewnątrz.

Dodatkowo czołowe elementy rolety mogą być ryflowane oraz dodatkowo wyposażone w listwy tynkowe ułatwiające zabudowę skrzynki.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron. W celach estetycznych profile czołowe po obu stronach są gładkie.

Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron.