Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Produkowane jest  w oparciu o system profili Perfectline firmy Veka. Po przez zastosowanie skrzydła i ościeżnicy o prostych, surowych kształtach otrzymaliśmy klasyczny wygląd stolarki, który bardzo dobrze wkomponuje się w minimalistyczny styl Twojego domu. Zamknięte wzmocnienie stalowe razem  z profilem klasy A polepsza  właściwości statyczne okna i podnosi jego wytrzymałość.
Okna serii IMPRESSIVE przeznaczone są głównie  do budownictwa jednorodzinnego. Mnogość dostępnych pakietów szybowych, różnorodność kształtów oraz szeroka gama kolorystyczna dają nieograniczone możliwości konfiguracji. Wybierając produkty serii IMPRESSIVE otrzymasz okna optymalnie dostosowane do stylu Twojego domu.

Ulotka

Okno Line 70 P  kolory_1.PNG

PROFIL

5-komorowy system o głębokości 70 mm zapewnia ochronę cieplną na wysokim poziomie.

  • Ścianki zewnętrzne o grubości 3 mm potwierdzają klasę A naszego okna i są zgodne z  najwyższe standardy RAL - "Klasa A" (PN-EN 3.12608).

  • Wzmocnienie skrzydła stworzone  z ocynkowanej stali gwarantuje  stabilność i zwiększa poziom bezpieczeństwa

  • Dwupowierzchniowe uszczelki zapewniają  bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Powierzchnie uszczelek ukierunkowane ze spadkiem 15 stopni (identycznie jak profile) - umożliwiają znakomite odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.

  • Wrąb okuciowy w osi 13 mm umożliwia  stosowanie mocniejszych elementów okuciowych firmy ROTO w tym okuć antywłamaniowych.

  • Mocne zamontowanie  szyby w profilu na głębokość 24 mm zmniejsza skraplanie się na szybie pary wodnej i  powoduje, że okno trudniej uszkodzić  niepożądanym gościom.

  • Wzornictwo  o klasycznej optyce i równych  proporcjach. spokojny , neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasują praktycznie do każdej elewacji. Profile pasują  się do gięcia łuków. Istnieje możliwość zastosowania jednego z trzech rodzajów szprosów: wewnętrznych, zewnętrznych naklejanych lub dzielących konstrukcję okna.
PARAMETRY

SYSTEM: 
Perfectline PVC ze zbrojeniem stalowym

GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY:
70 mm

LICZBA KOMÓR:
5

RODZAJ ZŁOŻENIA:
Nielicujący/Prosty

TYP PROFILU: 
AD

IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA DLA OKNA REFERENCYJNEGO:
Uw = 1,3 W/ m2K, opcja 1,3 - 1,0 W/m2K; Uw = 0,95 W/m2K dla szyby 0,6 W/m2K
Uf = 1,3 W/m2K
Ug = 1,0 W/m2K, opcja 1,0 - 0,7 W/m2K

IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA Rw:
do 46 db

PAKIET SZYBOWY: 
24 - 42 mm
dwuszybowy: k = 1,0 EN 673
trzyszybowy: k = 0,7 EN 673

RAMKA DYSTANSOWA SZKŁA: 
Stalowa ocynkowana lub TGI polimerowa

USZCZELKI:
Wciągane - czarna, szara, karmel

UTRUDNIENIA PRZECIWWŁAMANIOWE:
Zalecane do klasy RC 2

ZASTOSOWANIE:
Okna rozwierne, uchylne, obrotowe, rozwierno - uchylne, uchylno-odstawno-przesuwne, drzwi tarasowe, drzwi wejściowe

KOLORYSTYKA:
Białe, jednostronnie okleinowane, obustronnie okleinowane, koekstruzja, profil barwiony w masie

Zapraszamy również na strony:

Bramy Olsztyn

Okna Olsztyn

Kurtyny paskowe